piątek, 11 grudnia 2009

Twórcy o Aliens Versus Predator 3

Gary Rosenfeld, starszy wiceprezes New Media dla Fox Licensin:
“Aliens vs. Predator jest potężną marką Fox i daje ogromne możliwości twórcom produktów multimedialnych. SEGA i Rebellion stworzyły doskonałą grę, która pozwoli żyć dziedzictwu tego uniwersum”.


Jason Kingsley, Dyrektor Generalny i Dyrektor Kreatywny w Rebellion:

“Klasyczna gra Aliens vs. Predator była flagowym tytułem dla Rebellion i jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani, że możemy odświeżyć ten doskonały tytuł. Dzięki licencji SEGA i Fox L&M. Wykorzystamy naszą najnowszą technologię do stworzenia przerażającego klimatu i wielu niezapomnianych przeżyć dla graczy”.

"Gdy Kolonia kontynuowała wydobycie minerałów, odkryto starożytne ruiny, co natychmiast zwróciło uwagę Weylanda Yutaniego, który rozpoczął dokładne przeszukiwanie pozostałej części planety" – zdradza Kingsley – "To było siedem lat temu i niedawno firma znalazła to, czego szukała, ale nie może tego posiąść…"

Jason zdradził ponadto, że gra będzie się uzupełniała z filmami. Stwierdził także, że studio miało wiele świetnych pomysłów, których nie mogło wykorzystać w poprzednich odsłonach Aliens vs Predator ze względu na ograniczenia techniczne. A że one nie są teraz problemem, można spodziewać się, że Rebellion nie przepuści okazji do ich zaimplementowania w najnowszym dziele.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz