wtorek, 2 marca 2010

Pierwszy trailer "Aliens: Colonial Marines"Jakość prezentowanego video pozostawia wiele do życzenia, ponieważ jest to nagranie z amatorskiej kamery, obrazu wyświetlanego na monitorze. Jednak nadal jest to próbka obiecującego klimatu gry, który warto sprawdzić.

Aliens: Colonal Marines - pierwszy gampelay


W sieci poza zdjęciami, niewiele można znaleźć materiałów dotyczących gry "Aliens: Colonial Marines", co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę że do premiery pozostało co najmniej 8 miesięcy i projekt wciąż jest rozwijany. Jednak ktoś zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i dzięki niemu możemy zobaczyć fragment rozgrywki.
Zapraszam do oglądania.

Sega zapowiada trzecią grę z obcymi!


Na stronie CD Action, możemy dowiedzieć się że premiera gry "Aliens: Colonial Marines" jest uzależniona od wyników sprzedaży ostatniej gry z ksenomorfami - Aliens Versus Predator.
SEGA chce wydać nowy tytuł z obcymi w roli głównej, najwcześniej po upływie 8 miesięcy od daty premiery AVP.

Jednak bardziej szokującą informacją okazuje się to, że w planach jest jeszcze trzeci - tajemniczy projekt na licencji "Obcego" o którym mówi sam prezes SEGI - Mike Hayes.
Jeżeli okaże się to prawdą, szykuje się bardzo syty okres dla graczy, którzy  przez ostatnie lata zmuszeni byli cierpliwie czekać na jakikolwiek nowy tytuł z ksenomorfami.